O firmie

Części motoryzacyjne

Dobry serwis samochodowy w Cieszynie

Serwis samochodowy SPEEDSPORT Marek Bakun w Cieszynie działa na rynku motoryzacyjnym od 2001 roku. Wiele lat temu zaczynaliśmy od małego warsztatu. Obecnie w naszym serwisie znajdziesz osiem wysoko wyspecjalizowanych stanowisk pracy, z nowoczesnym wyposażeniem i wykwalifikowanym zespołem. Ciągle się rozwijamy i nawiązujemy nowe współprace biznesowe po to, aby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług w najlepszej cenie.

W naszym warsztacie świadczymy pełen zakres usług związanych z naprawami samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek, a także serwisie ogumienia.

Specjalizujemy się w mechanice ogólnej oraz diagnostyce samochodowej.

Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, narzędzi warsztatowych i sprzętu diagnostycznego.

SERWIS SPEEDSPORT MAREK BAKUN - ZESPÓŁ PASJONATÓW

Nasi mechanicy i diagności samochodowi mimo, że posiadają wieloletnie doświadczenie, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Idziemy krok w krok za zmieniającą się motoryzacją, szkolimy się w nowych rozwiązaniach technologicznych, testujemy nowoczesne urządzenia do diagnostyki i napraw - ogólnie mówiąc: nie boimy się nowego! Bez względu na to, czy jeździsz 20-letnim Fordem czy nową hybrydową Toyotą, jeśli szukasz dobrego serwisu samochodowego w Skoczowie lub Iskrzyczynie - zapraszamy!

CZĘŚCI, Z KTÓRYMI DALEKO ZAJEDZIESZ

Kadra i dobry sprzęt to tylko połowa sukcesu. Abyś mógł cieszyć się z fachowej naprawy swojego auta, potrzebne są jeszcze do tego solidne podzespoły! Dlatego w naszym serwisie masz do wyboru:

  • części oryginalne,
  • części zamienne znanych marek, dedykowane do Twojego modelu (po numerze VIN),

To Ty decydujesz, które z nich trafią do Twojego samochodu podczas naprawy.

Jesteśmy transparentni w kosztach naszych usług. Zawsze pytamy Klienta przed podjęciem decyzji o dodatkowych naprawach. Doradzamy również, jeśli dana część nie wymaga jeszcze wymiany - nie narażamy na niepotrzebne wydatki.

Jeśli chcesz mieć sprawne auto i pieniądze w portfelu, odwiedź nasz serwis!

Wysokiej klasy zamienniki
Atrakcyjne ceny i rabaty
Dogodna lokalizacja
Produkty sprawdzonych marek

Zapraszamy do naszej hurtowni motoryzacyjnej w miejscowości Cieszyn!

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Wyślij je do nas - odpowiemy!